Poštovana/poštovani,

koristimo prigodu kako bismo Vas izvijestili da je s radom započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.
U ovom trenutku naš portal je jedini na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici.
Sadržajnost i kvalitetu prikupljenih informacija i dokumenata prepoznao je i CARNET čiji je službeni državni portal www.skole.hr naš portal uvrstio u svoju kategoriju korisnih linkova.
Ovim putem bismo i Vas zamolili da pogledate sadržaj našeg portala klikom na poveznicu http://upisi.weebly.com

Također, na raspolaganju Vašim osmašima i njihovim roditeljima je i naša Facebook stranica „Školovanje u RH“ na adresi https://www.facebook.com/skolovanje.hr . Članovi naše stranice redovito primaju na svoje računalo ili pametni telefon sve nove informacije koje su vezane za upise, ali i druge relevantne informacije o našem obrazovnom sustavu.
Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili kako biste proučili naš dopis i nadamo se da ćete procijeniti da bi informacija o portalu bila korisna Vašim učenicima i njihovim roditeljima.

Srdačan pozdrav,
Uredništvo portala „Upisi u srednju 2016. / 2017.“

Sretno na upisima u srednju !!!

Portal - UPISI U SREDNU 2016./2017.

ŠKOLSKA NATJECANJA

« Veljača 2018 »

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"