preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Plokite" Split

 

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE
Školsko natjecanje održat će se od utorka do petka, 30.01. - 02.02.2018.godine.

MAKETARSTVO I MODELARSTVO
Red.br. Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentora Broj bodova
1.  Tonći JUKIĆ 5.a  Danijel Rajić 92
2.  Toni ŠOLA 5.a  Danijel Rajić 86
3.  Leona ŠIMIĆ 5.c  Danijel Rajić 85
4.  Ema RAĐA 5.a  Danijel Rajić 84
5.  Ana ŽIVALJIĆ 5.a  Danijel Rajić 82
6.  Petra TERZIĆ 5.a  Danijel Rajić 81
7.  Sunčica ČIKOTIĆ 5.b  Danijel Rajić 80
8.  Lucija MANDUŠIĆ 5.c  Danijel Rajić 71

 

GRADITELJSTVO
Red.br. Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentora Broj bodova
1.  Marin SERŠIĆ 6.c  Danijel Rajić 89
2.  Magdalena PERIŠA 6.a  Danijel Rajić 88
3.  Stella TOMELJAK 6.c  Danijel Rajić 84
4.  Marta GJURAŠIN 6.b  Danijel Rajić 83
5.  Ema VULJAN 6.a  Danijel Rajić 78
5.  Lovre LUČIĆ 6.b  Danijel Rajić 78
5.  David BODROŽIĆ DŽAKIĆ 6.a  Danijel Rajić 78
6.  Lucija LUČIN 6.a  Danijel Rajić 76
7.  Maja PIVIĆ 6.a  Danijel Rajić 68
8.  Karmen Martina MELVAN 6.a  Danijel Rajić 67

 

OBRADA MATERIJALA
Red.br. Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentora Broj bodova
1.  Dea Amber RADIĆ 7.a  Danijel Rajić 33
2.  Zorana ČURAK 7.a  Danijel Rajić 32

 

ELEKTROTEHNIKA
Red.br. Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentora Broj bodova
1.  Lovre NIKOLIĆ 8.a  Danijel Rajić 85
2.  Pino VRANDEČIĆ 8.a  Danijel Rajić 81

 

AUTOMATIKA
Red.br. Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentora Broj bodova
1.  Pave MARKOVIĆ 7.a  Danijel Rajić 85
2.  Hana IVANIŠEVIĆ 7.a  Danijel Rajić 57
3.  Frano ŠEPAROVIĆ 8.b  Danijel Rajić 54

 

MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH TVOREVINA
Red.br. Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentora Broj bodova
1.  Ena DODIG 8.a  Danijel Rajić 83
2.  Dominko MILIĆ 8.a  Danijel Rajić 78

Čestitamo učenicima Tonću JUKIĆU, Marinu SERŠIĆU, Pavi MARKOVIĆU, Eni DODIG i Lovri NIKOLIĆU koji su svojim rezultatom na školskom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE osvojili odlazak na županijsko natjecanje. Čestitamo i njihovom mentoru, učitelju, Danijelu RAJIĆU.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE
Županijsko natjecanje održat će se u petak, 02.03.2018.godine u 09.00 sati.

Na županijskom natjecanju iz TEHNIČKE KULTURE, Tonći JUKIĆ osvojio je 3.mjesto (Maketarstvo i modelarstvo), Marin SERŠIĆ osvojio je 1.mjesto (Graditeljstvo), Pave MARKOVIĆ osvojio je 3.mjesto (Automatika), Ena DODIG osvojila je 1.mjesto (Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina), Lovre NIKOLIĆ osvojio je 3.mjesto (Elektrotehnika).
Čestitke svim učenicima i njihovom mentoru Danijelu RAJIĆU na izvrsnim rezultatima, a Eni i Marinu puno uspjeha na Državnom natjecanju u Poreču. 

 


do kraja skolske godine
ŽUPANIJSKA NATJECANJA


VREMENSKA PROGNOZA

FINALE ŠKOLE U NOGOMETU

CISOK SPLIT

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri

Portal - Upisi u srednju




Upisi u 1.razred 2016./17.

 

Županijska natjecanja


Upisi u srednje škole


Osiguranje učenika

Učeničke marende

PROMET d.o.o. SPLIT

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Izvanučionička nastava

NATJEČAJI ZA
TURISTIČKE AGENCIJE

QR Code

VIDEO OŠ PLOKITE

Školski list 2013

Zdravstveni odgoj


OGLASNA PLOČA

 

Grad Split Prijatelj djece

Hrabri telefon

 

Prijavi zlostavljanje

Stop nasilju među djecom

 

PREKINI LANAC

 

Sigurnost na internetu

Wikipedia

Hrvatska imena

 

Saznajte svoj OIB

 

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Korisni linkovi
 > MZOS
 > AZOO
 > NCVVO
 > Ettaedu
 > CARNet
 > Upisi.hr
 > CARNet Admin
 > Google
 > E-matica

ČASOPISI
Lista linkova je prazna
DNEVNI TISAK
Lista linkova je prazna
Važni dokumenti
"Stare slike" Splita


 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Srednje škole u Splitu
Lista linkova je prazna
Službene stranice SPLIT

Tv program

Radio stanice

Najgledaniji video

 

Županijsko natjecanje

CARNet Vijesti
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.  

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

CMS za škole logo
Osnovna škola "Plokite" Split / Slavonska 13, HR-21000 Split / os-plokite-st.skole.hr / ured@os-plokite-st.skole.hr
preskoči na navigaciju