> Ponude

NATJEČAJI ZA TURISTIČKE AGENCIJE

Na ovoj stranici objavljivat će se svi javni pozivi turističkim agencijama za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, prema "Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole".

Ponude se šalju na adresu škole:

Osnovna škola "PLOKITE"
Slavonska 13, 21000 Split

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i broj ponude.

Priloženi dokument:
Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole
Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU
VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Priloženi dokument:
Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 7.abc

Osnovna škola „PLOKITE“
       Split, Slavonska 13

Split, 07.prosinca  2017.godine.

REZULTATI ODABIRA PONUDA NA JAVNI POZIV
- EKSKURZIJA UČENIKA 7.RAZREDA -

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 7.a, 7.b i 7.c razreda – školska ekskurzija Trsat – Pula – NP Brijuni – Rovinj – Poreč – Limski kanal – Baredine – Smiljan, održanog  06. prosinca 2017.g. s početkom u 18.30 sati u Knjižnici osnovne škole Plokite izabrane su sljedeće agencije:

KVARNER EXPRESS, Split, Rendićeva 11
               -  SMART TRAVEL, Zagreb, Amruševa 10
               -  VIPTRAVEL Jerome d.o.o., Split, Trg hrvatske bratske zajednice 8

Roditeljski sastanak održat će se u srijedu, 17. siječnja 2018. godine u 17.45 sati.
Na roditeljski sastanak pozvani su  predstavnici navedenih agencija kako bi roditeljima prezentirali tijek putovanja.
Nakon prezentacije ponuda, roditelji se  dvotrećinskom većinom odlučuju za konačnu ponudu.

Predsjednik Povjerenstva
                                                                                                               Goran ČAVČIĆ, prof.

Osnovna škola PLOKITE
   Split, Slavonska 13

Split, 19.siječnja 2018.godine.

Na temelju članka 12. stavka 5. i članka 15. stavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN broj 67/14. i 81/15.) na roditeljskom sastanku održanom u srijedu, 17.siječnja 2018.godine donosi se

ODLUKA
o odabiru ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave
- ekskurzija učenika 7.razreda –

1. Na roditeljskom sastanku 7.razreda većinom glasova nazočnih odabrana je putnička agencija VIP TRAVEL Jerome d.o.o., Split, Trg hrvatske bratske zajednice 8

2. Odluku o odabiru ponude donijeli su roditelji i učitelji voditelji.

3. Odluka roditelja je konačna.

Obrazloženje

Nakon užeg izbora ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7.razreda izabrane su tri (3) putničke agencije. Povjerenstvo je iste pozvalo na predstavljanje svojih ponuda roditeljima učenika.

Na roditeljskom sastanku učenika 7.razreda održanom u srijedu, 17.siječnja 2018.godine s početkom u 17.45 sati, nakon predstavljanja ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7.razreda u Istru (Trsat-Pula-NP Brijuni-Rovinj-Poreč-Limskikanal-Baredine-Smiljan) provedeno je glasovanje. Većinom glasova nazočnih odabrana je putnička agencija VIP TRAVEL Jerome d.o.o. iz Splita. O rezultatima glasovanja sastavljen je zapisnik.

Slijedom navedenog, odlučeno je kao pod točkom 1. ove Odluke.

Predsjednik Povjerenstva
                                                                                               Goran ČAVČIĆ, prof.

ŠKOLSKA NATJECANJA

« Veljača 2018 »

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"