> Ponude

NATJEČAJI ZA TURISTIČKE AGENCIJE

Na ovoj stranici objavljivat će se svi javni pozivi turističkim agencijama za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, prema "Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole".

Ponude se šalju na adresu škole:

Osnovna škola "PLOKITE"
Slavonska 13, 21000 Split

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i broj ponude.

Priloženi dokument:
Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole
Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU
VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Priloženi dokument:
Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 7.abc

Obrazac poziva za višednevnu izvanučioničku nastavu 4.b

Osnovna škola „PLOKITE“

Split, 07.prosinca  2017.godine.

REZULTATI ODABIRA PONUDA NA JAVNI POZIV
- EKSKURZIJA UČENIKA 7.RAZREDA -

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 7.a, 7.b i 7.c razreda – školska ekskurzija Trsat – Pula – NP Brijuni – Rovinj – Poreč – Limski kanal – Baredine – Smiljan, održanog  06. prosinca 2017.g. s početkom u 18.30 sati u Knjižnici osnovne škole Plokite izabrane su sljedeće agencije:

KVARNER EXPRESS, Split, Rendićeva 11
               -  SMART TRAVEL, Zagreb, Amruševa 10
               -  VIPTRAVEL Jerome d.o.o., Split, Trg hrvatske bratske zajednice 8

Roditeljski sastanak održat će se u srijedu, 17. siječnja 2018. godine u 17.45 sati.
Na roditeljski sastanak pozvani su  predstavnici navedenih agencija kako bi roditeljima prezentirali tijek putovanja.
Nakon prezentacije ponuda, roditelji se  dvotrećinskom većinom odlučuju za konačnu ponudu.

Predsjednik Povjerenstva
                                                                                                               Goran ČAVČIĆ, prof.

Osnovna škola PLOKITE

Split, 19.siječnja 2018.godine.

Na temelju članka 12. stavka 5. i članka 15. stavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN broj 67/14. i 81/15.) na roditeljskom sastanku održanom u srijedu, 17.siječnja 2018.godine donosi se

ODLUKA
o odabiru ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave
- ekskurzija učenika 7.razreda –

1. Na roditeljskom sastanku 7.razreda većinom glasova nazočnih odabrana je putnička agencija VIP TRAVEL Jerome d.o.o., Split, Trg hrvatske bratske zajednice 8

2. Odluku o odabiru ponude donijeli su roditelji i učitelji voditelji.

3. Odluka roditelja je konačna.

Obrazloženje

Nakon užeg izbora ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7.razreda izabrane su tri (3) putničke agencije. Povjerenstvo je iste pozvalo na predstavljanje svojih ponuda roditeljima učenika.

Na roditeljskom sastanku učenika 7.razreda održanom u srijedu, 17.siječnja 2018.godine s početkom u 17.45 sati, nakon predstavljanja ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7.razreda u Istru (Trsat-Pula-NP Brijuni-Rovinj-Poreč-Limskikanal-Baredine-Smiljan) provedeno je glasovanje. Većinom glasova nazočnih odabrana je putnička agencija VIP TRAVEL Jerome d.o.o. iz Splita. O rezultatima glasovanja sastavljen je zapisnik.

Slijedom navedenog, odlučeno je kao pod točkom 1. ove Odluke.

Predsjednik Povjerenstva
                                                                                               Goran ČAVČIĆ, prof.

Osnovna škola „PLOKITE“

KLASA:       130-04/18-01/02
URBROJ:    2181-48-18-04

Split, 03.travnja  2018.godine.

REZULTAT ODABIRA PONUDA NA JAVNI POZIV
- Ekskurzija učenika 4.razreda -

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu učenika 4.b razreda – školska ekskurzija Zadar – Paklenica – MC Nikola Tesla – Dolina Gacke, održanog  03. travnja 2018.g. s početkom u 17.00 sati u Knjižnici osnovne škole Plokite izabrana je sljedeća agencija:

1. VIPTRAVEL Jerome d.o.o., Split, Trg hrvatske bratske zajednice 8

Na roditeljski sastanak pozvan je  predstavnik navedene agencije kako bi roditeljima prezentirao tijek putovanja.

Mirjana FILIPOVIĆ
                                                                               predsjednik Povjerenstva

do pocetka šk. godine

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.