GRADSKO NATJECANJE U ATLETICI - 17.ožujka 2015.

3.mjesto - EKIPNO

Paula BRATIĆ, Dora MATKOVIĆ, Nikolina RAČIĆ, Lara VUKŠIĆ, Antonia ŠARIĆ, Elena NIKOLIĆ
Josipa CECIĆ, Julija VUJASINOVIĆ, Ivana ELAĆ, Nika IVANIŠEVIĆ, Paula JUKIĆ, Petra KOCEIĆ

Antonia ŠARIĆ - 1.mj. na 600m      Josipa CECIĆ - 1.mj. - skok u dalj      Nika IVANIŠEVIĆ - 3.mj. - skok u dalj

Učiteljica: Marija ELEZ, prof.

ODBOJKA - 2.mjesto (gradsko natjecanje)
šk.god. 2014./2015.

Uspjeli smo!

Unatoč svim poteškoćama, silnom trudu, puno srčanosti i uz malo sreće uspjeli smo stati uz najbolje.
Naša prva utakmica protiv OŠ „Trstenik“ registrirana je 2:0; u drugoj utakmici pobijedili smo OŠ „Ravne njive“ s 2:1. No, onda su stigli ozbiljni i dobro uvježbani protivnici, branitelji naslova OŠ „Split 3“, od njih smo izgubili 2:0. Slijedila je utakmica protiv OŠ „Mertojak“ i ponovno smo izgubili s 2:0.

Kao treći u skupini, mislili smo da nemamo više šanse za prolazak dalje, ali važno je sudjelovati i pokazati da se ne predajemo tako lako.
Odjednom, sreća nam se široko osmjehnula. OŠ „Mertojak“ diskvalificirana je zbog razbijanja prozora na OŠ „KmanKocunar.
Na finalnoj utakmici, u subotu, 21. veljače 2015. na terenima u Lori, suočile su se 4 škole: OŠ „Lučac“, naši protivnici; OŠ „KmanKocunar“; OŠ „Split 3“ i mi OŠ „PLOKITE“. Svi smo vjerovali u sebe, iako smo bili najlošije rangirana momčad. No, sabrali smo svo svoja umijeća, volju i snagu te pobijedili favorita OŠ „Lučac“ rezultatom 2:1.

Zatim smo se ponovno našli na terenu sa starim poznanicima iz OŠ „Split 3“. Moramo priznati da su bili bolji. To je zaista bila energična i dinamična igra, pravi sportski događaj za gledatelje. Izgubili smo 2:0 u setovima. Malo smo bili potišteni i razočarani, no ubrzo smo shvatili da smo osvojili 2. mjesto. Dobili smo medalje i pehar. Naša nastavnica Marija Elez bila je sretna i ponosna, mada je rekla da smo joj našom igrom u nekim susretima oduzeli koju godinu života.... ali ništa zato, jaka je ona. Ona je velikim dijelom zaslužna za naš uspjeh.
Vratili smo se u školu u velikom stilu. Ravnatelj je naš pehar odmah izložio među ostale sportske uspjehe OŠ „Plokite“.

Bravo za nas!!!!

Filip SRŠEN, 8.b

Zvonimir MATKOVIĆ (8.a), Filip SRŠEN (8.b), Bruno VUKIČEVIĆ (8.b),
Ivo MARTIĆ (8.a), Ante GOTOVAC (8.a), Hrvoje IVČEVIĆ (8.b)

Učiteljica: Marija ELEZ, prof.

ATLETIKA - 3.mjesto jesenski kros
šk.god. 2014./2015.

Petra KOCEIĆ (7.c), Dora MATKOVIĆ (8.a), Lara VUKŠIĆ (8.a), Paola BRATIĆ (8.a),
Nora MAROVIĆ (8.b), Elena NIKOLIĆ (8.b), Antonija ŠARIĆ (8.b)

Učiteljica: Marija ELEZ

Antonija ŠARIĆ (8.b) - 1.mjesto na jesenskom krosu

« Listopad 2018 »

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.