GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU ZA DJEVOJČICE ŠK.GOD. 2015/2016

1.mjesto
ROGULJ Lucija (5.a), MIŠANOVIĆ Nensi (7.c), GUDELJ Klara (7.c), VRGOČ Marija (6.b), TOPIĆ Ivona (7.c), ŠPAR Iva (7.a), KATUNARIĆ Abdrea (6.a), BUGARIN Lara (6.b)

GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU ZA DJEČAKE ŠK.GOD. 2015/2016

2.mjesto
PEKO Gabrijel (8.a), MILIĆ Duje (8.b), RADONIĆ Lovre (7.a), GRBEŠA Stipe (8.b),
BALOV Tino (8.c), BRALIĆ Paško (7.c), CVITANOVIĆ Nikola (8.a), TOPIĆ Duje (8.b),
PRNJAK Josip (8.a), SMOJE Bruno(7.c)

GRADSKO NATJECANJE U KOŠARCI ZA DJEČAKE ŠK.GOD. 2015/2016

3. MJESTO

Stoje: Matej PLAZIBAT.prof, Ante PROLIĆ, Duje DVORNIK, Gabrijel PEKO, Duje TOPIĆ, Duje MILIĆ, Marija ELEZ KAMBEROVIĆ.prof

Čuće: Roko MARINKOVIĆ, Dario STOJANAC, Ivan BATARELO, Toni SEDLAR, Goran PROLIĆ

GRADSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU ŠK.GOD. 2015/2016

3. mjesto - EKIPNO

Duje TOPIĆ 8.b, Duje MILIĆ 8.b, Dominko MILIĆ 6.a,

Tonči MIKŠIĆ 7.c, Marija ELEZ KAMBEROVIĆ. prof

JESENSKI KROS

Dana 21.listopada 2015.godine održan je JESENSKI KROS za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola grada Splita na ASK – ovim terenima.

Naša škola također je sudjelovala u ovom sportskom događaju. Nastupali smo u dvije kategorije 5. i 6. te 7. i 8.razred.

Vodila nas je nastavnica Marija Elez Kamberović.

Naša ženska ekipa, koja je predstavljala 5. i 6.razred (Dea PETROVIĆ, Ena DODIG, Mihaela BRKIĆ i moja malenkost, tj. Josipa CECIĆ) osvojila je izvrsno DRUGO mjesto u ekipnom natjecanju, a ja sam osvojila PRVO mjesto i ZLATNU MEDALJU u istoj kategoriji.

Natjecanje je prošlo veselo i u dječjem druženju, a određeni nesportski potezi će se na kraju zaboraviti.

Josipa CECIĆ, 6.b

do pocetka šk. godine

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.