Humanitarna akcija - BLAGDANSKO SRCE

Autor: Mate Vuković, 16. 11. 2020.

Akcija - BLAGDANSKO SRCE u našoj školi provodit će se do 27.studenog 2020.

Hrvatski Crveni križ – Gradsko društvo Crvenog križa Split, u okviru svog socijalnog programa, brine o 3000 naših sugrađana koji trebaju pomoć  i podršku kako bi zadovoljili temeljne životne potrebe. Trajanjem pandemijske krize ta brojka se povećava za jednog do dvoje korisnika na tjednoj razini, stoga su se naše zalihe iscrpile i na žalost, ne možemo bez solidarnosti odgovoriti na aktualne potrebe.

U očekivanju objave rezultata natječaja za treću godinu provedbe projekta Humanitarni paket za Dalmaciju i Primorje, financiranog iz Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEAD), orijentirani smo na sredstva solidarnosti i donacije sugrađana koje prikupljamo različitim akcijama u zajednici. Posebno možemo istaknuti zadovoljstvo do sada provedenim akcijama u školama,  kako prikupljenim novčanim sredstvima u zamjenu za bonove, tako i prikupljenim prehrambenim i higijenskim potrepštinama.

Ove godine, zbog epidemiološke situacije, odgodili smo do povoljnijih okolnosti prikupljanje putem bonova. Sada vam se obraćamo molbom za pomoć u nastojanju da prikupimo dostatne količine higijenskih proizvoda za pakete kojima našim korisnicima želimo omogućiti da dostojanstveno dočekaju Božićne blagdane. Molimo Vas da nam omogućite prikupljanje osnovnih higijenskih potrepština: deterdžent za rublje i posuđe, sredstva za pranje poda, paste za zube, četkice za zube, vlažne maramice, toaletni papir, šampon, kupka, sapun, kaladont i sl.

OŠ PLOKITE - Split
"Poštujte naše znakove"

Video materijal za učenike razredne nastave

GALERIJA UČENIČKIH RADOVA

COVID - 19
UPUTE Microsoft Teams
CISCO WEBEX MEETING
Matific za škole
TABLET S&T 8788_7
« Studeni 2020 »

HRlektire.com
CENTAR IZVRSNOSTI

HRVATSKA ENCIKLOPEDIJA

Hrvatski pravopis

Upisi u 1.razred 2019./20.

DISLAJKAM MRŽNJU

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .