Dobro nam došli, dragi prvaši !!!!

Autor: Mate Vuković, 7. 9. 2020.

Ovogodišnje prvašiće dočekali smo srdačno, s puno ljubavi, no ipak neuobičajeno zbog posebnih i izvanrednih uvjeta uzrokovanih epidemijom bolesti COVID-19.

I pored posebnih mjera koje smo morali poštovati, učinili smo sve da se naši prvaši i njihovi roditelji osjećaju što ugodnije.

Prijem prvašića organiziran je ispred glavnog južnog ulaza u školu u 11:00 za 1.a razred i u 11:30 za 1.b razred. Sve ih je pozdravio ravnatelj, prof. Mate Vuković i poželio im dobrodošlicu. Učiteljice Vanja Sarić i Vesna Ćenan dale su roditeljima sve potrebne informacije o organizaciji početka nastavne godine.

Potom su prvašići, naravno uz poštivanje svih epidemioloških mjera, po prvi puta ušli u svoje učionice gdje su ih dočekali mali darovi.

Dragi naši prvaši, DOBRO NAM DOŠLI!

Želimo vam puno ugodnih, sretnih i lijepih trenutaka u našoj školi. Iako sad moramo raditi po malo neobičnim uvjetima, obećavamo vam da ćemo učiniti sve da se osjećate što ljepše, ugodnije i sigurnije s nama.

Volimo vas i veselimo se vašem dolasku.

Ostale fotografije pogledajte u Foto-galeriji.

OŠ PLOKITE - Split
"Poštujte naše znakove"

Video materijal za učenike razredne nastave

GALERIJA UČENIČKIH RADOVA

COVID - 19
UPUTE Microsoft Teams
CISCO WEBEX MEETING
Matific za škole
TABLET S&T 8788_7
« Studeni 2020 »

HRlektire.com
CENTAR IZVRSNOSTI

HRVATSKA ENCIKLOPEDIJA

Hrvatski pravopis

Upisi u 1.razred 2019./20.

DISLAJKAM MRŽNJU

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .