INFOKUP 2018. - Školsko natjecanje iz INFORMATIKE

Autor: DANIJEL RAJIĆ, 19. 1. 2018.

Svaki početak II. obrazovnog razdoblja tekuće školske godine, u znaku je niza školskih natjecanja. Tako je već 18. siječnja 2018. održano školsko natjecanje iz informatike pod nazivom INFOKUP – 2018.
Natjecanje je obuhvatilo više kategorija koje su podijeljene prema uzrastima djece. Tako su se učenici petih i šestih razreda bavili programiranjem tj. algoritmima, a učenici viših razreda osnovama informatike.
Na školskoj razini natjecanja sudjelovali su: Marko Domuzin, Ema Rađa i Marko Štrbac (5.razred); Dujomir Dujić i Marta Piteša (6.razred); Marin Boban i Pave Marković (7.razred).

Svakako treba napomenuti da su natjecanja kruna marljivog i predanog rada učenika kao i njihovih mentora Katice Svetinović, Danijele Jasprice i moje malenkosti – Danijela Rajića.
Učenici koji su pokazali više spretnosti, sposobnosti i znanja bit će pozvani na više razine natjecanja.
Svim učenicima zahvaljujemo na trudu i volji da se prijave na školsko natjecanje i ČESTITAMO na ostvarenim rezultatima.

Danijel RAJIĆ, prof.

ŠKOLSKA NATJECANJA

« Veljača 2018 »

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"

01.02.2018. 09:13
Znanstveni piknik 2018.
Sedmu godinu zaredom, od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun u Zagrebu, održat će se Znanstveni piknik čiji je glavni cilj promovirati znanost u najširem smislu te zainteresirati mlade ljude da odaberu znanost kao svoj životni put.