INFOKUP 2018. - Školsko natjecanje iz INFORMATIKE

Autor: DANIJEL RAJIĆ, 19. 1. 2018.

Svaki početak II. obrazovnog razdoblja tekuće školske godine, u znaku je niza školskih natjecanja. Tako je već 18. siječnja 2018. održano školsko natjecanje iz informatike pod nazivom INFOKUP – 2018.
Natjecanje je obuhvatilo više kategorija koje su podijeljene prema uzrastima djece. Tako su se učenici petih i šestih razreda bavili programiranjem tj. algoritmima, a učenici viših razreda osnovama informatike.
Na školskoj razini natjecanja sudjelovali su: Marko Domuzin, Ema Rađa i Marko Štrbac (5.razred); Dujomir Dujić i Marta Piteša (6.razred); Marin Boban i Pave Marković (7.razred).

Svakako treba napomenuti da su natjecanja kruna marljivog i predanog rada učenika kao i njihovih mentora Katice Svetinović, Danijele Jasprice i moje malenkosti – Danijela Rajića.
Učenici koji su pokazali više spretnosti, sposobnosti i znanja bit će pozvani na više razine natjecanja.
Svim učenicima zahvaljujemo na trudu i volji da se prijave na školsko natjecanje i ČESTITAMO na ostvarenim rezultatima.

Danijel RAJIĆ, prof.

« Svibanj 2018 »

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.