OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE
       Split, Slavonska 13

U Splitu, 28.02.2017.godine.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

raspisuje
za popunu radnog mjesta

Radno mjesto: DEFEKTOLOG / DEFEKTOLOGINJA za rad s učenicima s oštećenjem vida u osnovnim školama Splitsko-dalmatinske županije

Radno vrijeme:             Puno radno vrijeme

Razina obrazovanja:     Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:           Nije važno

1 DEFEKTOLOG / DEFEKTOLOGINJA za rad s učenicima s oštećenjem vida u osnovnim školama Splitsko-dalmatinske županije, 1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, zamjena
Uvjeti: prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14. i 7./17.) i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.
Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole.

Uz prijavu priložiti: životopis, dokaz o državljanstvu (domovnicu), dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (diplomu), uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak i da nije pravomoćno osuđen na kaznu zatvora (članak 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi), ne starije od 6 mjeseci.
Kandidat koji ostvaruje pravo pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo i priložiti sve dokaze potrebne za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno ili poštom na adresu škole: Osnovna škola PLOKITE, Slavonska 13, 21000 Split

Radno mjesto: UČITELJ / UČITELJICA GEOGRAFIJE

Radno vrijeme:             17 sati tjedno

Razina obrazovanja:     Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:           Nije važno

1 UČITELJ / UČITELJICA GEOGRAFIJE, 1 izvršitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme, (17 od 40 radnih sati tjedno) zamjena
Uvjeti: prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14. i 7/17.) i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.

Radno mjesto: SPREMAČ / SPREMAČICA

Radno vrijeme:             Puno radno vrijeme

Razina obrazovanja:     Završena osnovna škola

SPREMAČ / SPEMAČICA – 1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, zamjena
Uvjeti: prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14. i 7/17.).

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti: životopis, dokaz o državljanstvu (domovnica), dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja, uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak i da nije pravomoćno osuđen na kaznu zatvora (članak 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi), ne starije od 6 mjeseci.
Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo i priložiti sve dokaze potrebne za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno ili poštom na adresu škole: Osnovna škola Plokite, Slavonska 13, 21000 Split.

« Svibanj 2018 »

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.