OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE
       Split, Slavonska 13

U Splitu, 20.listopada 2017.godine.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

raspisuje
za popunu radnog mjesta

Radno mjesto: DOMAR / DOMARKA LOŽAČ CENTRALNOG GRIJANJA

Mjesto rada:                 Split, Splitsko-dalmatinska županija
Broj traženih radnika:   1
Vrsta zaposlenja:          Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:              Puno radno vrijeme
Smještaj:                       Nema smještaja
Naknada za prijevoz:    U cijelosti

Natječaj vrijedi od:        20.10.2017.
Natječaj vrijedi do:        28.10.2017.

Razina obrazovanja:     Srednja škola 3 godine
                                      Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:            Nije važno

1.Domar – ložač centralnog grijanja – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme uz probni rad u trajanju od 2 mjeseca, dvokratni rad

Uvjeti: prema odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09., 92/10., 105/10., 90/11.,5/12, 16/12, 86/12,126/12 i 94/13, 152/14, 7/17.) i Pravilniku o stručnom osposobljavanju i provjeri znanja za upravljanje i rukovanje energetskim postrojenjima (Narodne novine, br. 70/10. i 50/11.)

Završeno srednjoškolsko obrazovanje tehničke struke i osposobljenost za rukovanjem strojarskim kotlovodnim postrojenjem ili centralnim grijanjem.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole.

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti:
    - životopis
    - dokaz o državljanstvu
    - dokaz o završenoj srednjoj školi tehničke struke
    - uvjerenje o osposobljenosti za rukovanjem strojarskim kotlovodnim postrojenjem  ili
      centralnim grijanjem

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak i da
     nije pravomoćno osuđen na kaznu zatvora (članak 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi), ne starije od 6 mjeseci.

Izabrani kandidat prije sklapanja ugovora o radu bit će upućen na prethodno utvrđivanje zdravstvene sposobnosti za poslove sa s posebnim uvjetima rada.
Prije sklapanja ugovora o radu izabrani kandidat dostavit će Školi u  izvorniku  dokaze o ispunjavanju uvjeta iz javnog natječaja uz upozorenje da se nedostavljanje traženih isprava smatra odustankom od prijema u radni odnos.
Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na  to pravo i priložiti sve dokaze potrebne za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju.
Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve privitke kojima dokazuje ispunjavanje uvjeta natječaja i eventualno ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
Na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.
Izrazi u muškom rodu su neutralni i odnose se na oba spola.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno ili poštom na adresu škole: Osnovna škola PLOKITE, Slavonska 13, 21000 Split.
O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni u zakonskom roku.

do pocetka šk. godine

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.