OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE
       Split, Slavonska 13

U Splitu, 07.svibnja 2018.godine.

Na temelju članka 126. i 127. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 – ispravak, 90/11, 16/12, 86/12,126/12, 94/13, 152/14 i 7/17). te članka 61.Statuta Osnovne škole Plokite Split,
Školski odbor Osnovne škole Plokite raspisuje

za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice škole

Uvjeti:

1. Završen studij odgovarajuće vrste za rad na radnom mjestu učitelja ili stručnog suradnika u školskoj ustanovi u kojoj se imenuje za ravnatelja, a koji može biti
          a)  Sveučilišni diplomski studij ili
            b)  Integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili
            c)  Specijalistički diplomski stručni studij
  2. Uvjeti propisani člankom 106.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
  3. Najmanje osam (8) godina staža osiguranja u školskim ili drugim ustanovama u sustavu obrazovanja ili u tijelima državne uprave nadležnima za obrazovanje, od čega najmanje pet (5) godina na odgojno-obrazovnim poslovima u školskim ustanovama

Ravnatelj/ica osnovne škole može biti i osoba koja je završila stručni četverogodišnji studij za učitelje kojima se stječe 240 ETCS bodova.

Iznimno, osoba koja ne ispunjava uvjete iz članka 126.stavka 1.podstavka 1. i stavka 2.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj ili srednjoj školi može biti ravnatelj/ica osnovne škole ako u trenutku prijave na natječaj za ravnatelja obavlja dužnost ravnatelja u najmanje drugom uzastopnom mandatu, a ispunjava/la je uvjete za ravnatelja/icu propisane Zakonom o osnovnom školstvu („Narodne novine br. 59/90, 26/93, 27/93, 29/94, 7/96, 59/01, 114/01 i 76/05).

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti slijedeće dokumente (u izvorniku ili ovjerenom presliku):

• Životopis
  • Domovnicu odnosno dokaz o državljanstvu
  • Diplomu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • Dokaz o položenom stručnom ispitu ili dokaz da je osoba oslobođena obveze polaganja istog
  • Dokaz o stažu osiguranja (potvrda ili elektronički zapis iz matične evidencije HZMO)
  • Dokaz o stažu na odgojno-obrazovnim poslovima (potvrda školske ustanove o vrsti poslova i trajanju radnog odnosa)
  • Uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak glede zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (uvjerenje nadležnog suda ne starije od 8 dana).

Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od 5 godina.
Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.
Rok za podnošenje prijava kandidata je osam (8) dana od dana objave natječaja.
Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti u zatvorenoj omotnici osobno u u tajništvo Škole ili poslati preporučenom pošiljkom na adresu Osnovna škola Plokite, Slavonska 13, 21000 Split  s naznakom „Natječaj za ravnatelja/icu – ne otvarati“.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
O rezultatima Natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

OŠ PLOKITE - Split
"Poštujte naše znakove"

Video materijal za učenike razredne nastave

GALERIJA UČENIČKIH RADOVA

COVID - 19
UPUTE Microsoft Teams
CISCO WEBEX MEETING
Matific za škole
TABLET S&T 8788_7
« Studeni 2020 »

HRlektire.com
CENTAR IZVRSNOSTI

HRVATSKA ENCIKLOPEDIJA

Hrvatski pravopis

Upisi u 1.razred 2019./20.

DISLAJKAM MRŽNJU

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .

20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .