OSNOVNA ŠKOLA PLOKITE

Radno mjesto               Učitelj/učiteljica vjeronauka
Mjesto rada:                  Split, Splitsko-dalmatinska županija
Broj traženih radnika:  1
Vrsta zaposlenja:          Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:             Puno radno vrijeme
Naknada za prijevoz:    U cijelosti

Natječaj vrijedi od:       30.10.2015.
Natječaj vrijedi do:       07.11.2015.

Razina obrazovanja:    Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:           Nije važno

Uvjeti: prema Zakonu o obrazovanju u sonovnoj i srednjoj školi i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom i srednjem obrazovanju.

Osim navedenih uvjeta kandidati:

- moraju biti prijavljeni u evidenciji nezaposlenih dulje od 30 dana
     - ne smiju imati više od 12 mjeseci evidentiranog staža u zvanju za koje su se obrazovali bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju

Uz prijavu priložiti: životopis, presliku domovnice, presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi i uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci), potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da je kandidat prijavljen u evidenciji nezaposlenih dulje od 30 dana.
Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Prijave dostaviti osobno ili počtom na adresu: Osnovna škola Plokite, Split, Slavonska 13 u roku od 8 dana oddana objave natječaja.
Prijave o dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu škole u roku od 8 dana od dana objave natječaja.
Nekompletne i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni u zakonskom roku.

Radno mjesto               Učitelj/učiteljica razredne nastave
Mjesto rada:                  Split, Splitsko-dalmatinska županija
Broj traženih radnika:  1
Radno vrijeme:             Puno radno vrijeme
Naknada za prijevoz:    U cijelosti

Natječaj vrijedi od:       30.10.2015.
Natječaj vrijedi do:       07.11.2015.

Razina obrazovanja:    Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:           Nije važno

Osim navedenih uvjeta kandidati:

- moraju biti prijavljeni u evidenciji nezaposlenih dulje od 30 dana

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Nekompletne i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni u zakonskom roku.

do pocetka šk. godine

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.